Круглий стіл «Дотримання та захист прав людини в Україні»

У Національному університеті «Острозька академія» 22 грудня 2011 року о 15.30 в аудиторії П1, у рамках діяльності Центру політичних досліджень та за сприяння Інституту соціальних досліджень НаУОА, відбудеться круглий стіл «Дотримання та захист прав людини в Україні». Захід відбудеться за участі членів Української Гельсінської спілки з прав людини, відомих правозахисників регіону, викладачів та студентів-політологів НаУОА.

Модератор: Людмила Загребельна – викладач кафедри політології НаУОА

Контактний телефон: 097 623 99 16

До участі в обговоренні запрошуються усі охочі.