Відкриття виставки плакатів польських художників «Солідарність»

В середу, 5 червня, о 13.00 у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться відкриття виставки плакатів польських художників «Солідарність». Місцем виставки обрано зону рекреації (скляний перехід між корпусами університету на другому поверсі). Виставка організована в співпраці Музею історії Острозької академії та Консульства Речі Посполитої в Луцьку за сприння консула Республіки Польщі у Луцьку Кшиштофа Савіцкого.

Ідея виставки — ілюстрація найновішої історії Польщі та знайомство із естетикою та мистецтвом польського плакату, який нині, як і раніше, знаходиться на високому світовому рівні. Виставка «Солідарність» уже проходила у кількох українських містах, в тому числі у Рівному та Луцьку.

На відкриття виставки запрошені генеральний консул Республіки Польщі у Луцьку Томаш Янік, співробітники Консульства, представники культурних та громадських організацій Рівнеської та Волинської областей, представники ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
(03654) 2-29-49, Хеленюк Анастасія Анатоліївна,
директор Музею історії Національного університету «Острозька академія»
або за електронною адресою: press@oa.edu.ua