«Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

26-27 листопада у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів «Школа універсального журналіста»

Мінімум теорії — максимум практичних вправ, корисного досвіду і дружнього, невимушеного спілкування!

- Як перевірити, чи журналістика — це справді твоє?
- Якими є основні риси та умови журналістської діяльності?
- Що таке новини і де їх шукати?
- Як брати інтерв’ю?
- Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», ведучий телеканалу «Рівне 1», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста».

У програмі Школи, окрім занять, — екскурсія Острозькою академією та зустріч із її керівництвом.

По закінченні видається диплом.

Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу при вступі на спеціальність «Журналістика».

Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефон для довідок: (050) 339-39-85.

Запис — до 10 листопада.

Група Школи універсального журналіста в соціальній мережі «В Контакте» — vkontakte.ru/club11146990