Набір до сертифікатної програми International Legal English

До уваги студентів 3 — 5 курсів!

Оголошується набір до сертифікатної програми International Legal English.

Якщо Ви:
• прагнете удосконалити свої знання у сфері юридичної англійської мови,
• лише вирішили оволодіти цим курсом,
• не проти отримати міжнародний сертифікат ILEC у майбутньому,

тоді ця сертифікатна програма саме для Вас!

До курсу вивчення входять такі теми:

• Intellectual property
  • Employment law
  • Contract law
  • Company law
  • Environmental law
  • Real property law, а також підготовка до екзамену ILEC.

Заяви про зарахування слухачем сертифікатної програми подавати на кафедру міжнародної мовної комунікації до 9 вересня 2011 року. Умовою зарахування є оцінка 76 балів із курсу загальної англійської мови.

Бланк заяви на участь у програміБланк заяви на участь у програмі
  Файл .doc, 20 Кб