Семінар «Методологія гуманітарних наук: сучасний стан та перспективи розвитку»

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує взяти участь у методологічному семінарі на тему «Методологія гуманітарних наук: сучасний стан та перспективи розвитку».

Семінар відбудеться 27 жовтня 2011 року о 15.30 год. в ауд. 39 спільно із розширеними засіданнями наукових гуртків «Актуальні проблеми сучасної філософської антропології» (керівник Микола Зайцев) та «Актуальні проблеми сучасної філософії та культурології» (керівник Дмитро Шевчук).

Література для підготовки до семінару:

Гумбрехт Х. У. Производство присутствия: чего не может передать значение. – М., 2006.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дмитра Шевчука за телефоном: 066 9300489 або пишіть на електронну адресу: dmytro.shevchuk@oa.edu.ua