Набір статей до збірника Наукові записки. Серія «Філософія»

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» оголошує набір статей до чергового випуску збірника Наукові записки Національного університету «Острозька академія» серії «Філософія». Збірник є фаховим виданням ВАК із філософських дисциплін.

Термін прийому статей – до 15 липня 2011 року.

До друку приймаються статті українською мовою, які ретельно відредаговані та оформлені відповідно до вимог.

Інформаційний лист та вимоги до статей