Виставка та майстер-клас розпису по батіку

До уваги всіх!

16 березня о 15. 30 год. в приміщенні підземної художньої галереї НаУОА відбудеться відкриття методичної виставки художнього розпису по батіку.

На виставці будуть представлені роботи відомих українських дизайнерів, викладачів кафедри текстилю Львівської національної академії мистецтв Олени Зальоток та Маргарити Жиліної, а також їх учнів – студентів 2-го курсу Львівської національної академії мистецтв.

Майстри запропонують не лише свої роботи, але й проведуть майстер-клас розпису по батіку. Всіх охочих взяти у ньому участь просимо звертатися в Музей історії Острозької академії, або ж залишати свої координати черговим екскурсоводам в художній галереї.