Учасники фінального етапу XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури відвідали Острозьку академію

28.03.2024

28 березня 2024 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася професійно-орієнтована зустріч з учнями 8-11 класів ЗЗСО Рівненщини, які були учасниками фінального етапу XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, та членами журі.

Під час зустрічі помічником ректора з освітнього менеджменту, відповідальним секретарем Приймальної комісії НаУОА, доцентом Марією МАТВІЙЧУК, та керівницею Профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів НаУОА Софією ЛОЗЮК були висвітлені питання щодо: особливостей складання НМТ у 2024 році, основних тенденцій та новацій Вступної кампанії-2024, а також освітніх можливостей в Національному університеті «Острозька академія».

Учні та члени журі були активними учасниками зустрічі, ставили запитання, зокрема щодо майстерності у написання мотиваційних листів, умов отримання іменних/персональних грантів в НаУОА, студентського життя та дозвілля.

По завершенню учасникам були проведені оглядові екскурсії музейним комплексом староакадемічного та екскурсія новоакадемічним корпусом.