Студентки Острозької академії розпочали семестрове навчання в Університеті Бейра Інтеріор (Португалія) в межах програми Erasmus+

26.03.2024

Університет Бейра Інтеріор і Національний університет «Острозька академія» проводили конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в межах Key Action 171 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами в другому семестрі 2023-2024 н.р. (січень – червень 2024 р.). Зокрема нещодавно студентки Острозької академії розпочали навчання в Університеті Бейра Інтеріор.

«Отримати можливість навчатися за обмінною програмою Erasmus + раніше було моєю мрією і ціллю. Зараз саме завдяки Острозькій академії цей бажаний досвід став для мене реальністю. Я пишаюся тим, що можу представляти українських студентів у Португалії. Упевнена, що ця сторінка мого життя відкриє не лише нові знайомства, знання та ідеї, але й дасть поштовх до нових звершень, які потрібно втілювати на рідній землі»,

зауважила студентка 4-го курсу економічного факультету Каріна Клепак.

«Отримала щасливий білет й опинилася в гірському містечку Португалії на один семестр навчання. Нові викладачі, одногрупники й новий етап у житті. Це все завдяки Острозькій академії! На першому курсі лише мріяла про студентський обмін Erasmus+, а зараз можу бачити його насправді. За три тижні перебування тут уже маю наповнену досвідом валізку. Тож купую ще одну для наступних місяців»,

зазначила студентка 3-го курсу Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту Яна Манько.

«Я щиро дякую за надану можливість, підтримку й допомогу Острозькій академії, міжнародному відділу й Інституту лінгвістики, завдяки яким моя мрія стала реальною. Для мене цей обмін є надзвичайно важливим, адже маю можливість не лише отримувати нові знання, пізнавати систему освіти іншої країни, дізнаватись про звичаї, культуру та традиції інших країн світу, але й розповідати про Україну та робити все можливе, аби голос українського народу був почутий в усьому світі»,

підсумувала студентка 2-го курсу Навчально-наукового інституту лінгвістики Катерина Опейда.