Студенти Острозької академії презентували стартап для громад Рівненщини

01.06.2023

31 травня відбувся завершальний етап акселераційного проєкту DigitalLAB, де студенти Острозької академії представили свої стартапи для журі й потенційних інвесторів.

Упродовж двох місяців Реноме Смарт спільно з Острозькою академією проводили навчання й воркшопи для студентів-учасників програми DigitalLAB.

У проєкті брали участь студенти різних спеціальностей і факультетів/ інститутів НаУОА: економічного факультету, Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту та Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.

Цьогоріч студенти вирішували такі проблеми: автоматизацію поселення в гуртожиток, туристичний сайт і мобільний додаток для відстеження автобусів міжміського сполучення.

Суддями проєкту були: генеральна директорка РЕНОМЕ Надія Гладкевич, заступниця голови Рівненської ОВА Іванна Смачило, виконавча директорка ІТ-кластеру Рівне Ольга Степанченко та голова правління ІТ-кластеру Рівне В’ячеслав Мельник.

Судді оцінювали кожну ідею за такими критеріями: актуальність, інноваційність, соціальна важливість, опрацьованість бізнес-аспектів, економічне обґрунтування, глибина попереднього дослідження, маркетинговий потенціал і презентація.

За результатами голосування з невеликим відривом перемогу здобула команда, що працювала над додатком для відстеження міжміського транспорту.

«Острозька академія створює широкі можливості для того, щоб студенти могли попрактикуватися й перевірити навички, які здобули під час навчання. Такий проєкт як Digital Lab, створений завдяки тісній співпраці з ІТ-Кластером Рівне й безпосередньо з Реноме Смарт, є майданчиком можливостей генерування, створення й реалізації ідей сучасної молоді, нашого потужного інтелектуального капіталу!»,

зазначив декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Олександр Новоселецький.

«Щиро вдячна Реноме Смарт за цей проєкт для наших студентів. Це можливість попрактикуватись у командній роботі, шукати, досліджувати, творити нові ідеї, бути корисними для людей, громад, бізнесу, освіти. Знання отримані, навички перевірені. Упевнена, що цей досвід надасть більше можливостей для працевлаштування й пошуку себе, а цифровізація галузей і Рівненщини лише зростатиме завдяки цікавим ідеям молоді»,

додала кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Юлія Шулик.

Дякуємо компанії Реноме Смарт за таку можливість, а нашим студентам за активність у цьому проєкті.