Віват бакалаврам Інституту соціально-гуманітарного менеджменту!

30.06.2023

30 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася «Конвокація-2023». Сьогодні дипломи бакалаврів отримали випускники Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту.

На початку заходу до бакалаврів з вітальним словом звернувся проректор із науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Дмитро Шевчук:

«Бакалаврат – це лише певний етап, але сучасний світ вимагає від нас вчитися упродовж всього життя. Запрошуємо вас на магістерські програми. Попри пандемію та війну ви доклали зусиль і змогли стати бакалаврами Острозької академії. Ми давали вам не лише знання, але й цінності академічної спільноти нашого університету й формували з вас патріотів, тому працюйте на користь української держави».

Урочисту церемонію вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту проводили проректор із науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Дмитро Шевчук; директор Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту, кандидат філософських наук, доцент Максим Карповець; завідувачка кафедри психології та педагогіки, докторка психологічних наук, доцентка Оксана Матласевич; завідувачка кафедри філософії та культурного менеджменту, докторка філософських наук, доцентка Марія Петрушкевич; завідувач кафедри української мови і літератури, кандидат філологічних наук, доцент Віталій Максимчук; кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Наталія Кулеша; завідувач кафедри журналістики та PR менеджменту, кандидат філологічних наук, доцент Роман Шулик.

«Ці чотири роки були доволі складними, але ми зуміли подолати всі перешкоди й гідно випустити наших бакалаврів. Хочеться побажати вам передусім не втрачати той запал патріотизму, ціннісного налаштування, який академія сформувала за всі ці роки. Під час російсько-українського протистояння це вкрай важливо. Упевнений, що ви будете лідерами й гідними представниками нашого інституту та Острозької академії»,

зазначив Максим Карповець.

Слова вдячності від спільноти випускників Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту висловила бакалавриня спеціальності 229 Громадське здоров’я Юлія Поліщук.

«Острозька академія – це те місце, де я знайшла багато друзів. Цей університет став для мене наче другою домівкою. Тут я зуміла дізнатися безліч нового. Безмежно вдячна науково-педагогічному колективу, викладачам кафедри за цей чудовий досвід і знання. Бажаю студентам успіхів і пам’ятати про свою рідну альма-матер»,

зауважила Юлія Поліщук.

До слова, уперше дипломи бакалаврів НаУОА отримали випускники ОПП «Початкова освіта з поглибленим вивчення англійської мови».

Більше фотографій за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/10ugoBQQwwl8R7amr1onlmdVxX6GaZ1Dp