Ректор Острозької академії зустрівся зі студентами

01.03.2023

1 березня відбулася зустріч ректора Острозької академії, доктора психологічних наук, професора Ігоря Пасічника зі студентами університету з нагоди початку нового навчального семестру.

«Від імені професорсько-викладацького складу, співробітників Острозької академії вітаю вас із початком навчання в другому семестрі»,

зазначив Ігор Пасічник.

Під час зустрічі Ігор Демидович розповів про освітній процес, проживання в гуртожитках, студентське дозвілля в університеті, проведення різноманітних заходів тощо.

Також пан ректор закцентував увагу на волонтерській діяльності НаУОА, зокрема концепції «Саги» Острозької академії, а також запросив студентів долучатися до її написання й наповнення.

Наприкінці зустрічі Ігор Пасічник передав студентам вітання від випусника Острозької академії, Головнокомандувача Збройних Сил України – Валерія Залужного.

«Мені надзвичайно сподобалося те, що я є більш близькою до академічної спільноти Острозької академії. Досвід таких зустрічей є цікавим, адже академія – місце, яке об’єднує студентів»,

поділилася враженнями студентка 2 курсу спеціальності 061 Журналістика Анастасія Бриненко.

До слова, зустрічі ректора зі студентами є традиційними в Острозькій академії.