Острозька академія передала гуманітарну допомогу дітям Старого Салтова

28.11.2023

День святого Миколая – це одне з найулюбленіших свят українських дітей, яке відзначається 6 грудня. У цей день діти отримують подарунки від Святого Миколая. Однак не всі мають можливість повноцінно відчути радість цього свята, особливо ті, хто живе на деокупованих територіях. Тому студенти й викладачі Національного університету «Острозька академія» в межах проєкту «Разом» Культурного десанту вшосте організували передачу допомоги для мешканців деокупованого Старого Салтова на Харківщині.

Зокрема 27 листопада дітям Старого Салтова передали: книги, ігри (картові й настільні), гравюри, картини-розмальовки, фарби, пазли, скетчбуки, розмальовки-антистрес (гру «Хто я?» з метою розмальовування карток, а також адвент-календарі), новорічні адвент-календарі (з головоломками, квестами, наліпками), олівці (кольорові двобічні), пензлі.

В. о. голови Братства спудеїв Альона Пиліпака зазначила:

«Усі студентські ініціативи нині об'єднані єдиною метою. Заходи до Дня академії – ярмарки, акції, аукціони, а також традиційний академічний конкурс «Візитівка-2023» – мали на меті зібрати кошти, щоб потішити дітей із Старого Салтова до Дня Святого Миколая. Спудеї Острозької академії стали Миколайчиками для тих, хто справді цього потребує, адже підготували книги, ігри, адвент-календарі, пазли, картини тощо. Завжди вірте в диво!»

До слова, Острозька академія з початку реалізації долучилася до проєкту Культурного десанту «Разом», мета якого – залучити людей із Центру й Заходу України для допомоги жителям деокупованих міст.