В Острозькій академії відбулася лекція «Сучасні тенденції міжнародного військового співробітництва в розрізі агресії рф»

25.10.2023

У межах засідання студентського наукового гуртка «Foreign policy club» та виконання проєкту Європейського Союзу Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» 25 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася лекція на тему «Сучасні тенденції міжнародного військового співробітництва в розрізі агресії рф».

Модерувала зустріч – Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання міжнародного співробітництва, окреслили проблеми й перспективи налагодження ефективних механізмів співпраці між Україною та її партнерами в умовах війни.

До слова, у 2019 році Національний університет «Острозька академія» став одним із переможців проєкту Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)», у складі консорціуму університетів-переможців з України, Фінляндії, Франції, Португалії та Естонії. Реалізація проєкту розпочалася 15 листопада 2019 року і триватиме до 14 листопада 2023 року.

Головною метою проєкту WARN є синхронізація наукової й прикладної активності в протидії гібридним загрозам представників провідних українських ЗВО із їхніми колегами з країн ЄС та НАТО.

Більше інформації про проєкт Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» читайте за покликанням: https://warn-erasmus.eu/