X Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання»

24.11.2023

24 листопада в Національному університеті «Острозька академія» відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція «Малиновські читання». У заході взяли участь понад 130 учасників: наукові, науково-педагогічні працівники вітчизняних і зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти й здобувачі, магістранти, студенти старших курсів, працівники судових й правоохоронних органів, юристи-практики.

Під час відкриття конференції з вітальним словом виступив ректор НаУОА, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник:

«Іоаникій Малиновський – це видатна постать, один із небагатьох українських правників, які від початку відстоювали саме українське право. Приємно, що продовжується проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Малиновські читання». Вірю, що ця традиція буде й надалі».

Директорка Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, кандидатка юридичних наук, доцентка Ольга Балацька зазначила:

«Щиро вітаю всіх учасників з Острозької академії та інших закладів, які в такий нелегкий час знайшли можливість долучитися до Міжнародної науково-практичної конференції «Малиновські читання». Роль Іоаникія Малиновського в розбудові правничої освіти велика. Острозька земля багата такими вченими, правниками, істориками, громадськими діячами, які зробили вагомий внесок у розбудову нашої державності, відродження незалежності».

Основні тематичні напрями конференції:

1. Академік І. Малиновський – науковець, правник, державний та громадський діяч.
  2. Актуальні проблеми державно-правових дисциплін.
  3. Актуальні проблеми кримінально-правових дисциплін.
  4. Актуальні проблеми цивільно-правових дисциплін.