Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся семінар "Бібліотечно-інформаційне обслуговування читачів і пріоритети формування книжкових фондів та електронних ресурсів"

23.03.2023

22 березня у Науковій бібліотеці Національного університету “Острозька академія” відбувся семінар "Бібліотечно-інформаційне обслуговування читачів і пріоритети формування книжкових фондів та електронних ресурсів".

З метою покращення напрямків бібліотечної роботи та вдосконалення сервісів, модераторка семінару директорка Наукової бібліотеки Галина Цеп’юк та провідна бібліотекарка відділу обслуговування Наталія Климчук проаналізували й представили потреби та запити студентів.

Наталія Климчук наголосила на тому, що зараз студенти прив‘язані до техніки й, відповідно, потребують бібліотечних змін у цьому напрямку: 

«Ковід та війна нас прилаштували до комп‘ютерів і зараз ми маємо працювати онлайн, задля цього активно застосовуються електронні ресурси. Основна частина відвідувачів бібліотеки зараз користуються саме ними».

Присутні на заході також доєднувалися до обговорення, працівники бібліотеки висловилися щодо перспектив розвитку бібліотечної сфери. 

«Сучасний читач-користувач хоче більше літератури в електронному форматі, більше доступу до електронних баз даних, журналів, доступ до сучасної художньої літератури у фондах. А також відкритий простір, де можна не лише повчитися, а й провести своє дозвілля»,

підсумувала директорка Наукової бібліотеки Галина Цеп’юк.

До слова, цьогоріч на початку другого семестру бібліотека провела анкетування серед читачів, за результатами якого відбувся семінар та будувалися висновки.