Острозька академія і храм преподобного Федора Острозького передали воду для жителів Херсонщини

19.06.2023

19 червня парафіяни студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» передали 340 літрів води для мешканців Херсонщини, які постраждали внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Настоятель храму, протоієрей, доктор педагогічних наук, професор Василь Жуковський зазначив:

«Часто ми не цінуємо прекрасної, цілющої, вкрай необхідної рідини – води. Херсонці краще за інших розуміють і знають їй ціну. Останніми тижнями ситуація з водою на Херсонщині загострилася у зв’язку з підривом рашистами Каховської ГЕС. Проте мешканці Херсонської області не залишилися в біді, бо їм звідусіль постачають все необхідне. Острозька академія постійно допомагає постраждалим. 19 червня парафіяни храму преп. Федора Острозького зібрали кошти, закупили воду й передали дорогоцінну рідину разом із фінансовою допомогою спраглим мешканцям херсонських степів. Таким чином не на словах, а на ділі виповнилася друга Заповідь Господня: «Люби ближнього свого, як самого себе». Ворогам не перемогти велику, дружню й соборну Україну».