В Острозькій академії відбувся студентський квест «Таємниці капуцинського монастиря»

19.04.2023

У рамках музейного тижня 19 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся студентський квест «Таємниці капуцинського монастиря».

Анастасія Хеленюк, директорка Музею історії НаУОА, зазначила:

«Квест «Таємниці капуцинського монастиря» – це ще один варіант наших креативних проєктів, бо ми вперше проводимо музейний квест такого типу. Тут були залучені музейні експозиції, історія капуцинського монастиря. Нам важливо, що музей актуалізовується серед студентського середовища й у такому форматі».

П’ять команд від трьох інститутів і двох факультетів НаУОА змагалися у фізичній витривалості й кмітливості, поетапно розгадуючи загадки давнього римо-католицького ордену монахів, у монастирських приміщеннях якого зараз знаходиться музей університету.

Перемогу у квесті здобула команда Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки.

«Враження від участі у квесті залишилися позитивними. Щиро раді перемозі. Сподіваємося, що такі заходи будуть проводитися частіше»,

поділилася враженнями студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Катерина Капітунова.

Студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Ніна Заєва підсумувала:

«Квест «Таємниці капуцинського монастиря» був надзвичайно захопливим. Час за локаціями пролетів непомітно. Хочеться подякувати організаторам квесту та волонтерам за цікаво й корисно проведений час. Наша команда надовго запам'ятає загадки пана Віталія, міцне й довге мовчання пана Георгія та урок арамейської мови».