Студентам Острозької академії розповіли про інформаційні ресурси бібліотеки

14.09.2023

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася низка зустрічей зі студентами першого курсу, які взяли участь у практичних заняттях на тему «Використання інформаційних ресурсів бібліотеки».

Спікерами цих заходів були:

• Галина Цеп’юк, директорка Наукової бібліотеки;
  • Денисенко Наталія - завідувач Інформаційно-бібліографічного відділу;
  • Конторук Олександр - завідувач відділу Іноземної літератури;

«Сьогодні головним завданням університетської бібліотеки є інформаційна підтримка навчального й наукового процесів. З цією метою працівники бібліотеки проводять інформаційні заняття першокурсникам, які включають:

• ознайомлення з сайтом бібліотеки;
  • особливості АБІС Koha та користування літературою;
  • правила пошуку в е-каталозі, системі Litpro2Eprints
  • наукометричними базами Scopus та Web of Science;
  • ресурсами у вільному доступі та ресурсами в тестовому доступі.

Сучасна місія бібліотеки передбачає організацію доступу до актуальних та інформаційних ресурсів, що допоможуть нашим студентам використовувати навики в науково-дослідних проєктах та здобути необхідні знання.»,

зазначає Галина Цеп’юк.