Острозька академія підписала договір про співпрацю з Міжнародним агентством професійних кваліфікацій

13.09.2023

13 вересня Національний університет «Острозька академія» підписав меморандум про співпрацю з Міжнародним агентством професійних кваліфікацій. Метою укладення договору є консолідація зусиль, спрямованих на розбудову національної системи кваліфікацій, зокрема створення в Україні новітніх професійних стандартів та розгалуженої мережі акредитованих кваліфікаційних центрів, науково-методичного забезпечення професіоналізації соціально-економічної сфери та підвищення якості людського капіталу.

У межах документу передбачено:

• обмін досвідом і підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу, співробітників кваліфікаційних центрів, оцінювачів, студентів тощо;
  • співпрацю в розробленні й оновленні професійних стандартів;
  • співпрацю у сфері розвитку системи професійних кваліфікацій;
  • організацію та проведення спільних заходів, конференцій, семінарів, круглих столів;
  • спільну участь у розробленні, експертизи нормативно-правових актів у сфері кваліфікацій тощо.

Сподіваємося, що співпраця в межах підписаної угоди буде плідною, ефективною та корисною!