Представники кафедри історії НаУОА відвідали Острозький ліцей №3 та Острозький ліцей №1

09.02.2023

Упродовж 7-8 лютого колектив кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського НаУОА завітав до Острозького ліцею №3 Острозької міської ради Рівненської області, а також Острозького ліцею №1.

Серед представників колективу – завідувач кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського, кандидат історичних наук, доцент Микола Близняк; заступник завідувача кафедри історії ім. проф. М.П. Ковальського, доктор історичних наук, професор Андрій Смирнов; доктор історичних наук, професор Володимир Трофимович, також доктор історичних наук, професор Віталій Яремчук. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про Острозьку академію, кафедру історії, переваги навчання за спеціальністю 032 «Історія та археологія».

«Спеціальність «Історія та археологія» дає можливість здобути широкий світогляд. Крім того, сьогодні Україна потребує молодих і незаангажованих фахівців у галузі історії, які зможуть гідно протистояти московським історичним міфам і захищати українську культуру, традицію та ідентичність на історичному фронті. Такі навички й уміння отримують наші студенти-історики в Острозькій академії»,

зазначив завідувач кафедри історії Микола Близняк.

Також колектив кафедри передав шкільним бібліотекам навчальний посібник «Наш край: історія Волині від найдавніших часів до другої половини ХХ століття».

Чекаємо абітурієнтів у стінах Національного університету «Острозька академія»!

Детальніше про освітню програму на сайті для вступників Абітурієнт ОА: https://vstup.oa.edu.ua/specialnosti/istoriya-ta-arheologiya