Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладачка Острозької академії Тетяна Кучер прочитала лекцію в Жилінському університеті

08.11.2023

У межах дисципліни «Загальна педагогіка», яку викладає словацьким студентам докторка психологічних наук, професорка Галина Гандзілевська, 6 жовтня в Жилінському університеті відбулася лекція на тему «Ідеали виховання в етнопедагогіці: українсько-словацький контекст». Спікерка – викладачка кафедри філософії та культурного менеджменту НаУОА Тетяна Кучер.

«Сьогодні дискутували про освіту, етнопедагогіку й конструктивні методи навчання та виховання в українсько-словацькому контексті. Тема, яка об'єднала досвід і вибудувала перспективу наукових досліджень у Національному університеті «Острозька академія», Жилінському університеті й Університеті святих Кирила і Мефодія в Трнаві. Сила – в нашому корінні, розвиток – у нашому сьогоденні, майбутнє – в перемозі Світла істини»,

зауважила Галина Гандзілевська.

«Словаччина була однією з перших країн, яка почала допомагати Україні й українцям під час повномасштабного вторгнення. І для того, щоб це було й надалі важливо донести молодій генерації словаків меседж про спільні точки перетину українсько-словацької культури й історії, розвіювати пропагандистські міфи про Україну, розповісти словацьким студентам про життя українського студентства під час війни, поділитись із колегами із Жилінського університету науковими здобутками кафедри філософії та культурного менеджменту»,

зазначила Тетяна Кучер.