В Острозькій академії відзначили День святого Миколая

05.12.2023

Серце наповнюється теплом, коли приходить час відзначати різдвяно-новорічні свята, які приносять у наше життя радість і святковий настрій.

5 грудня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся день Святого Миколая для дітей працівників і співробітників НаУОА.

У межах святкового заходу влаштували "Різдвяні піснеспіви", до яких долучилися як маленькі артисти, так і студенти. Діти вразили глядачів своїми талантами, розповідаючи вірші, танцюючи й колядуючи. Окрім цього, свою творчість у межах події представили студенти НаУОА: Тетяна Поліщук, Назар Кирилюк, студентський академічний хор, гурт "Чінь Чопа", Дмитро Степанишин, Орест Мацієвський, Вікторія Давидів, Дарина Валентюк, Уляна Бабак, Ангеліна Кеда, Софія Лущевська, Лілія Ткачук, Олександра Федорова, Вікторія Цюх та Юлія Шевчук, даруючи всім гостям незабутні емоції та веселий настрій.

Під час заходу тривав майстер-клас для дітей віком 8-12 років, який провела Галина Скрипковська. Усі охочі мали змогу виготовити різдвяні ангели миру.

На святі панувала казкова атмосфера, де кожен момент був наповнений чарами, веселим сміхом і жартами.

Під час святкового заходу також було проведено ряд цікавих ігор, конкурсів і танців для дітей. Маленьким учасникам і їх батькам вдалося весело провести час разом.

Приємним бонусом наприкінці заходу стало отримання подарунків від Святого Миколая, що додало дітям святкового настрою ще більше.

Попри важкі дні і складні часи ми намагаємось забезпечити дітям щасливе дитинство.

Завдячуючи Збройним силам України, ми змогли провести такий чудовий магічний вечір.