До Острозької академії завітали Андрій Баричук і Валентин Борзенко

06.04.2023

5 квітня до Національного університету «Острозька академія» завітали музиканти Андрій Баричук, а також автор монологів і віршів Валентин Борзенко.

Під час зустрічі гості спілкувалися зі студентами, співали пісні, а також влаштували благодійну аукціон. Зібрані кошти передадуть на потреби Збройних сил України.

«Ми приємно вражені, що в нашій країні є такий університет як Острозька академія»,

зазначив Андрій Баричук.

В.о. голови Братства спудеїв Альона Пиліпака зауважила:

«Спасибі всім вам, що доєдналися до сьогоднішнього заходу. Крім колегії Братства спудеїв, дякуємо теж Назару Кирилюку й Марії Ваколюк за участь в організації зустрічі. Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте й наступні заходи».

Враженнями поділилася студентка 1-го курсу факультету романо-германських мов Анастасія Печоріна:

«На мою думку, важливо підтримувати саме українських артистів. Тому я дуже вдячна Острозькій академії за можливість познайомитися з такими прекрасними хлопцями. Мені дуже сподобався вечір, із задоволенням відвідала б ще такі зустрічі».