В Острозькій академії відбулися вступні лекції для першокурсників

04.09.2023

4 вересня в Національному університеті «Острозька академія» для першокурсників були організовані вступні лекції, які сприяють швидкому освоєнню й дають можливість зрозуміти, як працює університет.

Насамперед представники ректорату провели ознайомчу зустріч зі студентами. Серед спікерів:

• ректор Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник;
  • докторка психологічних наук, професорка, проректорка з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж;
  • доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи Дмитро Шевчук;
  • доктор психологічних наук, професор, помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуард Балашов;
  • помічниця ректора з адміністративно-господарської діяльності Наталія Мельничук;
  • головна бухгалтерка Катерина Матласевич
  • керівниця відділу кадрів Руслана Махлай;
  • директорка Наукової бібліотеки Галина Цеп’юк;
  • керівник Психологічної служби Вадим Любомирський.

Учасники дізналися про функціювання наукових, спортивних і творчих гуртків, особливості навчального процесу, правила проживання в гуртожитках, правила призначення академічних і соціальних стипендій, можливості міжнародних стажувань, обмінних програм і навчання за кордоном, особливості роботи бібліотеки, можливості отримання психологічної допомоги й підтримки.

Також відбулася лекція «Організація освітнього процесу в Острозькій академії», яку прочитала кандидатка історичних наук, старша викладачка кафедри філософії та культурного менеджменту Катерина Якуніна. Першокурсники дізналися про графік освітнього процесу, навчальне навантаження, контрольні заходи й оцінювання, обов’язкові й вибіркові дисципліни, а також політику якості й роль здобувачів.

Завершальним акордом адаптаційних заходів першого дня стала зустріч із представниками деканатів, де спудеї ознайомилися зі структурою факультетів/інститутів, особливостями функціювання різних спеціальностей та організацією життя факультетів/інститутів.