Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти-міжнародники пройшли практику (стажування) в Міністерстві закордонних справ України

04.09.2023

У червні 2023 року студенти освітньо-професійних програм «Міжнародні відносини» – магістранти Владислав Піддубний, Андрій Риков та третьокурсник Олександр Ципкін пройшли стажування в Міністерстві закордонних справ України. За цей час вони виконували завдання, які отримували від керівників практики в підрозділах, близьких до тематики їх наукових зацікавлень: департаментах ЄС і НАТО, економічної дипломатії та санкційної політики, міжнародної безпеки.

«Проходження практики у Міністерстві закордонних справ України було незабутнім досвідом, що надав мені можливість отримати практичні навички в сфері міжнародних відносин. Стажуючись у МЗС, я отримав велике задоволення від сприйняття роботи в урядовій структурі і бачив, як функціонує дипломатична служба в реальному часі. Враження від практики були вельми позитивними, я отримав можливість спілкуватися з дипломатами, відвідувати дипломатичні заходи, виконувати роботу та бачити, як ведеться зовнішня політика України»,

розповів Олександр Ципкін.

«Я проходив стажування у відділі з питань ядерного нерозповсюдження та мирного використання ядерної зброї Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України. Можу відзначити, що це був корисний та цінний досвід для мене. Адже, завдання, які доводилось виконувати, були різноплановими та носили практичний характер»,

зауважив Андрій Риков.

«Пройдене стажування дозволило мені успішно реалізувати теоретичні навички здобуті під час навчання. Я працював в сфері санкційної політики, займався дослідницько-аналітичною роботою. В цілому, стажування дозволяє сформувати компетентності, яким повинен відповідати сучасний дипломат»,

підкреслив Владислав Піддубний.

Інші студенти-міжнародники обох освітньо-кваліфікаційних рівнів отримали не менш цікавий досвід під час практики в різноманітних установах і організаціях, серед яких – Національний інститут стратегічних досліджень, Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв, підрозділи з міжнародної співпраці місцевих адміністрацій та інші.