Проєкт фундаментального наукового дослідження Острозької академії отримає фінансування за рахунок коштів Державного бюджету України

09.03.2023

За результатами конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок затверджено проєкти, які обрано для фінансування за рахунок коштів Державного бюджету України (Наказ Міністерства освіти і науки України № 232 від 03.03.2023 року).

Серед затверджених робіт – проєкт фундаментального наукового дослідження Національного університету «Острозька академія» «Соціально-психологічна реабілітація ветеранів та осіб постраждалих від військових дій шляхом формування метакогнітивного моніторингу» (науковий керівник – д. психол. н., проф. І. Д. Пасічник, відповідальний виконавець – д. психол. н., проф. Е.М. Балашов).

Мета роботи – дослідити процеси соціально-психологічної реабілітації осіб, які брали участь чи постраждали внаслідок бойових дій, шляхом формування метакогнітивного моніторингу задля виявлення ефективних складових, зв’язків із результативністю процесу психологічного відновлення та психотерапії, вивчення впливу на цей процес характеристик особистих якостей, когнітивних та індивідуально-психологічних особливостей.

Вітаємо переможця конкурсу! Зичимо науковому керівникові й усій команді виконавців фундаментального наукового дослідження успіхів, натхнення, творчих здобутків, наукових відкриттів для загального добра і розбудови України.