В Острозькій академії стартувала сертифікатна програма «Європейська безпека: основні питання»

03.05.2023

У рамках виконання проєкту Жана Моне «Саморегульоване вивчення гібридних загроз і європейської безпеки / Self-Regulated Studies of Hybrid Threats and European Security» в Національному університеті «Острозька академія» 2 травня розпочалася сертифікатна програма «Європейська безпека: основні питання/European Security: Main Issues».

Лекторка – Наталія Конопка, кандидатка історичних наук, доцентка, заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки з питань якості освіти.

«В умовах війни дуже важливо, що університети мають можливості долучатися до європейських ініціатив, ґрантової діяльності. Це дозволяє студентам з України, зокрема Острозької академії, використовувати провідні практики, інновації, можливості саморегульованого навчання»,

зазначила Наталія Конопка.

Метою сертифікатної програми «Європейська безпека: основні питання/European Security: Main Issues» є підвищення обізнаності студентів про особливості європейської системи безпеки в контексті наближення вступу України до Європейського Союзу.

За словами пані Наталії, під час курсу студенти будуть працювати в інтерактивній формі; зможуть обирати найголовніші теми, які їх цікавлять.

«Також головне те, що ми маємо можливість виховувати такі кадри, які будуть долучалися до розробок, стратегій, доктрин, тактик європейської безпеки, зважаючи на досвід України сьогодні»,

підсумувала Наталія Конопка.

До слова, проєкт Жана Моне «Саморегульоване вивчення гібридних загроз і європейської безпеки / Self-Regulated Studies of Hybrid Threats and European Security» спрямований на просування європейських принципів побудови міцного й безпечного порядку шляхом використання нових форм і методів комунікації та створення чіткого бачення європейської системи безпеки для цільових аудиторій.