Бізнес-школа НаУОА в закладах освіти Славутської МТГ

03.03.2023

Місія бізнес-школи Національного університету «Острозька академія» полягає в популяризації серед молоді фінансової та облікової грамотності у веденні бізнесу як шляху до їхньої особистої реалізації та розвитку України загалом.

2 березня команда тренерів – викладачів кафедри фінансів, обліку і аудиту успішно провели виїзну бізнес-школу для близько 200 здобувачів закладів освіти Славутської МТГ. Серед викладачів: Ольга Дем‘янчук, докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри; Наталія Мамонтова, докторка економічних наук, професорка; Наталія Ногінова, кандидатка економічних наук, старша викладачка; Юлія Харчук, кандидатка економічних наук, доцентка, помічниця ректора з освітнього менеджменту.

Учасники бізнес-школи НаУОА, здобувачі 11-их класів Славутського ліцею Хмельницької обласної ради і Славутського НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»» мали можливість поглибити свої знання щодо сприятливого підприємницького середовища, особливостей створення бізнес-ідей, важливості обліку, оподаткування, фінансового аналізу, гнучкого прийняття управлінських рішень під час здійснення прибуткової підприємницької діяльності.

Тренери висловлюють щиру подяку адміністрації освітніх закладів за співпрацю, якісну підготовку здобувачів до навчання в закладах вищої освіти.

Креативну й цілеспрямовану молодь радо чекаємо на Весняній бізнес-школі НаУОА, яка відбудеться 28 квітня в очному форматі.

Реєстрація учасників обов’язкова: https://forms.gle/hCiSV6RMVaGcxtYt7

Дякуємо ЗСУ і разом наближаємо перемогу на освітньому фронті!

Детальніше про освітні програми на сайті для вступників Абітурієнт ОА: