Співпраця Острозької академії й Центру професійного розвитку педагогічних працівників (м. Славута) продовжується

28.12.2022

У межах співпраці між Національним університетом «Острозька академія» і КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Славутської міської ради 21 грудня відбувся сертифікований тренінг для фахівців психологічної служби закладів освіти Славути «Організація безпечного психологічного середовища в умовах невизначеності».

Спікерка – Єлизавета Тимощук, старша викладачка кафедри психології та педагогіки, провідна фахівчиня інформаційно-рекламного відділу НаУОА, психологиня-практикиня, розробниця тренігових програм для педагогів.

Юлія Харчук, помічниця ректора з освітнього менеджменту, відповідальна секретарка Приймальної комісії НаУОА зауважила:

«Співпраця з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» м. Славута стала для нас хорошою традицією. Упродовж кількох років науково-педагогічні працівники НаУОА й педагогічні працівники ЗЗСО Славутської громади здійснили ряд цікавих заходів, а підвищення кваліфікації стало логічним і якісним етапом нашої взаємодії на шляху формування освіченої й патріотичної молоді, її професійного визначення».

Пані Юлія додала: наші колеги вкотре доводять, що сучасний педагог – не лише генератор нових знань, це наставник, мотиватор, ментор, який вміє організувати процес навчання здобувачів освіти, зацікавити їх до самопізнання й нових досягнень, який вірить у своїх учнів, підтримує їх, допомагає долати труднощі.

«Дякуємо учасникам тренінгу за нестандартний креативний підхід до своєї повсякденної педагогічної діяльності; прагнення постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність; розуміння, що навчати наше молоде покоління якісно й правильно педагог може лише тоді, коли має для цього ресурс, сили й енергію»,

підсумувала Юлія Харчук.

Алла Поліщук, директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Славутської міської ради, підсумувала:

«Ми висловлюємо вдячність науковцям Національного університету «Острозька академія» за партнерську взаємодію, фахове консультування, науково-методичну підтримку і якісні освітні послуги з підвищення кваліфікації. Ці форми взаємодії сприяють розвитку професійних компетентностей освітян Славутської міської ТГ».