Острозька академія стала учасником Erasmus International Week @ West University of Timișoara

02.11.2022

Упродовж 24-28 жовтня 2022 року кандидатка юридичних наук, доцентка, директорка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Ольга Балацька, а також Тетяна Лотиш, викладачка кафедри цивільно-правових дисциплін, юрисконсульт НаУОА стали учасницями Міжнародного Еразмус Тижня Erasmus International Week @ West University of Timișoara.

Захід організований Erasmus+ Office Департаменту міжнародних відносин Західного університету Тімішоари (Румунія), під гаслом «Інтернаціоналізація вищої освіти в 2022-2023 - фокус Україна». Це університет-партнер Острозької академії в межах обмінної програми академічної мобільності для адміністративних й педагогічних працівників з метою підтримки вищої освіти та освітян України в умовах війни.

Учасниками програми стали працівники партнерів-університетів України: 11 закладів вищої освіти, 27 працівників-освітян адміністративного й викладацького складу.

Мета Міжнародного тижня – обмін професійним освітнім досвідом, практичними кейсами організації освітнього процесу в кризових умовах як між представниками ЗВО України, так і румунськими, українськими в контексті інтернаціоналізації й глобалізації вищої освіти.

Під час програми делегати Острозької академії представили університет, історію НаУОА як першого закладу вищої освіти Східної Європи, досвід й практичні кейси організації освітнього процесу в Острозькій академії в умовах пандемії й воєнного стану, волонтерської діяльності закладу.

Під час перебування в Західному університеті Тімішоари освітяни провели обмінні візити/лекції, мовні й викладацькі активності у відділах/факультетах/інститутах закордоном. Серед них: юридичний відділ, факультет права, департамент міжнародного співробітництва й Еразмус-офіс університету-партнера (Західного університету Тімішоари).

Дякуємо організаторам International - Universitatea de Vest din Timișoara, International Relations Department of the NUOA за чудові можливості, підтримку, співпрацю, обмін досвідом і нові знання!