Вітаємо Аллу Атаманенко з отриманням найвищої нагороди Острозької академії

25.08.2022

Докторка історичних наук, професорка Атаманенко Алла Євгенівна отримала найвищу нагороду Національного університету Острозька академія – срібну медаль «Князь Василь-Костянтин Острозький» за вагомий внесок у відродження й розвиток університету. Таких медалей є лише сто. Ними нагороджують найвизначніших особистостей у галузі освіти, науки й політики. Нагороду вручив ректор академії, професор Ігор Пасічник 25 серпня.

«Алла Євгенівна 14 років життя присвятила формуванню факультету міжнародних відносин, практично започаткувала його. Пані Алла разом зі своїм чоловіком творили Острозьку академію, закладали її фундамент. Алла Євгенівна є чудовим лектором, має прекрасні відгуки студентів. Форуми, зв’язки з посольствами, Міністерствами закордонних справ, організація практики для студентів, і, зрештою, наш авторитет на міжнародних відносинах – це заслуга Алли Євгенівни»,

розповів ректор Ігор Пасічник.

«Хочу подякувати Вам, Ігорю Демидовичу, за постійну підтримку упродовж багатьох років. Також щиро дякую колективу за підтримку і співпрацю!»,

зауважила Алла Атаманенко.

Професорсько-викладацький колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає Аллу Атаманенко з отриманням цієї медалі. Бажаємо Аллі Євгенівні подальших успіхів, хорошої роботи й життєвих висот!