Запрошуємо долучитися до курсу американського науковця Джона Патріка Хіггінса про принципи наукового дослідження

23.12.2022

Центр американських студій запрошує амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Academic Research Made Painless» з носієм мови й науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

Під час курсу ви:

• досягнете більш широкого розуміння процесу академічного дослідження від початку до кінця;
  • освоїте використання дослідницьких інструментів і методів, завдяки яким ваші роботи пройдуть найвищу академічну перевірку в англомовному світі;
  • дізнаєтесь про найкращі інструменти й платформи для проведення своїх досліджень;
  • навчитеся організувати своє дослідження й виробити власний ритм і стиль;
  • навчитеся структурувати свої аргументи англійською мовою.

Ви також отримаєте можливість застосувати свої навички на практиці.

Дата проведення курсу: 13-14 січня 2022 року (починається в п’ятницю ввечері й закінчується в суботу вдень). Кількість місць обмежена.

Більше інформації й реєстрація за покликанням: https://fb.me/e/36Suf4nKG