В Острозькій академії відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку»

21.10.2022

21 жовтня на економічному факультеті НаУОА форматі онлайн відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку». Для участі в конференції подано заявки 134 учасників, які представили 5 зарубіжних ЗВО (Польщі, Литви й Болгарії) і 19 вітчизняних (серед яких: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Львівський національний університет імені Івана Франка, Державний податковий університет, Києво-Могилянська академія, Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки, Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» та ін.).

Під час роботи конференції науковці розкривали питання функціонування різних сфер фінансової системи України в умовах воєнного стану, зокрема:

• фактор безпеки в концепції сталого розвитку;
  • інноваційні технології в публічних фінансах України;
  • механізми забезпечення доходів домогосподарств у сільській місцевості в умовах воєнного стану;
  • фінанси вітчизняних суб'єктів господарювання в умовах воєнного стану;
  • фінансова відповідальність як принцип податкової політики в Україні в умовах післявоєнного відродження економіки;
  • оцінка зовнішнього середовища НБУ і його вплив на монетарну політику.

Колеги із зарубіжних університетів порушували питання: green transformation of the local economy and the financial situation of municipalities of Eastern Poland in 2010-2020; new challenges for internal audit in the face of today's risks.