Острозька академія увійшла до рейтингу найкращих університетів світу – THE World University Rankings 2023

20.10.2022

Національний університет «Острозька академія» вчергове увійшов до нового рейтингу найкращих університетів світу World University Rankings 2023, який опублікувало британське видання Times Higher Education. У цьому рейтинзі взяли участь 1799 університетів зі 104 країн світу, у тому числі представлено 28 українських ЗВО.

«Національний університет «Острозька академія» бере участь у рейтингу THE WUR ще з 2015 року, а також щороку займає гідні позиції у THE Impact Rankings. Останніми роками Острозька академія активно заявила про себе у світовому освітньому й науковому просторі, адже щороку наші вчені публікують результати своїх наукових досліджень у журналах, які входять до відомих світових наукометричних баз даних. Це є свідченням високої якості наукових доробків й освітніх послуг, які надаються в НаУОА і є результатом активної праці усього колективу університету»,

стверджує помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуард Балашов.

До слова, рейтинг формується щороку й базується на 13 показниках, які вимірюють ефективність закладу у викладанні, дослідженнях, кількості цитувань наукових публікацій, доходах від співпраці з промисловістю й приватними підприємствами та інтернаціоналізації.

Детальніше ознайомитися з рейтингом можна за покликанням.