Педагогічна (менторська) практика студентів Острозької академії

19.12.2022

Здобувачі ОПП «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови» Національного університету «Острозька академія» під час педагогічної (менторської) практики мали змогу відвідати Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

У рамках практики студенти взяли участь у низці тренінгів від викладчів Інституту, зокрема:

• «Реалізація принципів Державного стандарту початкової освіти. Компетентнісний підхід: ідеї для реалізації на уроках» – Оксана Лютко;
  • «Оцінювання в новій українській школі – ресурс для розвитку» – Валентина Андрійчук;
  • «Практичний кейс: сучасні освітні інструменти в роботі вчителя іноземної мови» – Олеся Козлишина й Руслана Кушнерук;
  • Освітній потенціал методики «Шість цеглинок» – Оксана Лютко.

Здобувачі ОПП «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови» діляться враженнями від проходження практики:

«Це був настільки прекрасний досвід. Ми отримали хороші знання, які точно будуть потрібними нам як майбутнім учителям у професійній діяльності. Дуже задоволена практикою»,

зазначила Аліна Довга.

«Треніг у РОІППО «Формування компетентностей успішного вчителя НУШ» – один із найкращих і найцікавіших, які я відвідувала. До кожної теми ментори знайшли особливий підхід. Ці знання неодмінно буду використовувати під час своїх уроків. Щиро дякую менторам тренінгу за бажання творити!»,

додала Інга Губіна.

«В Інституті привітні й щирі викладачі, неймовірні професіонали. Із ними було цікаво розмовляти і слухати їхні лекції. Тренінги дуже змістовні. Чимало ідей і ресурсів є корисними для подальшої роботи»,

підсумувала Світлана Кирилюк.