Відбулася зустріч ректора Острозької академії зі студентами

15.06.2022

15 червня відбулася зустріч ректора Острозької академії, доктора психологічних наук, професора Ігоря Пасічника зі студентами університету. Захід провели в змішаній формі, – онлайн через застосунок Google Meet й наживо.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих захисників, які загинули під час оборони незалежності України.

«В Україні триває війна, гинуть найкращі її сини й дочки. Україна втрачає найкращий генетичний потенціал. На початку війни ми змогли сконцентруватися. Усвідомлюючи те, що наша з вами робота – навчання, із перших днів в Острозькій академії ми організували волонтерську діяльність»,

зазначив Ігор Пасічник.

Зустріч складалася із двох частин: під час першої частини Ігор Демидович розповів про хроніку волонтерської діяльності Острозької академії під час війни.

Ігор Пасічник зауважив, що викладачі, працівники і студенти університету з початку війни розгорнули активну роботу на різних фронтах: волонтерському, інформаційному, духовному, психологічному, історичному, поетичному, філологічному, юридичному, економічному тощо.

Під час другої частини зустрічі Ігор Демидович відповідав на запитання студентів, що стосувалися офлайн-навчання, проживання в гуртожитках й освітнього процесу загалом тощо.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 4 курсу спеціальності 052 Політологія, Голова Братства спудеїв Лілія Павленко:

«Хочу відзначити роботу Колегії БС саме при моїй каденції. Унікальні люди, старанні колеги, які завжди підтримують будь-яку ініціативу. Так сталося і цього разу, коли ми вирішили організувати зустріч із ректором. Вкрай важливо сьогодні не відходити від університетського життя й тримати зв’язок. Студенти, засумувавши за академією, Острогом, друзями потребували цієї зустрічі. Напередодні ми зібрали запитання, об’єднали за темами, щоб уникнути повторів. На зустріч приєдналося багато студентів, які могли й безпосередньо поставити запитання ректору онлайн. Дякую всім присутнім і ректору, що залюбки поспілкувався з нами!»