Команда студентів Острозької академії посіла 1 місце у фіналі конкурсу The Global Case Competition – spring 2022

15.06.2022

Команда студентів Національного університету «Острозька академія» на чолі з деканом економічного факультету Олександром Новоселецьким посіли 1 місце в міжнародному змаганні The Global Case Competition – spring 2022.

Конкурс організований Nazareth College (Нью-Йорк, США), університетом-партнером Острозької академії.

Конкурс кейсів (Case competition) полягає у створенні студентами університетів з усього світу вирішення проблем менеджменту, з якими стикаються організації.

Цей конкурс надає чудові можливості студентам відточити свої аналітичні здібності й використати знання з менеджменту та маркетингу в прикладному аспекті упродовж одного тижня.
До складу команди Острозької академії увійшли: Наталія Горошко (Економічна кібернетика), Іванна Лукашук (Економічна кібернетика), Василь Чухілевич (Економічна кібернетика), Богдан Захарчук (Економічна кібернетика). Наставником команди став кандидат економічних наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, декан економічного факультету Олександр Новоселецький.

Конкурс проходив у 2 етапи:

• 1 етап – командам запропонували надати власне бачення вирішення запропонованого кейсу й 10-хвилинне відео презентації. На цьому етапі обрали 6 команд-фіналістів, зокрема й Острозьку академію.
  • 2 етап – фінальний: команди представили опис запропонованого кейсу (на 3 сторінки) й 30-хвилинне відео, у якому максимально креативно висвітлили вирішення запропонованої проблеми.

Острозька академія посіла 1 місце. Окрім цього, фіналістами стали:

• De Salle University – Manila;
  • Obafemi Awolowo University (2 місце);
  • Peter Fiber Business School, Australian Catholic University;
  • SolBridge International School of Business (3 місце);
  • The Hong Kong Polytechnic University.

Онлайн-церемонія вручення відбудеться 30 червня.

Детальніше про змагання можна прочитати за покликанням: https://www2.naz.edu/school-business-leadership/global-case-competition