Студенти Острозької академії склали іспити для вступу до Національної академії СБУ

14.10.2022

Студенти спеціальності 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) НаУОА упродовж двох років вивчають військову справу й фізичну бойову підготовку на базі Національного університету «Острозька академія», а також КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького».

Після закінчення 2 курсу студенти цієї спеціальності обирають навчання на одній із військових кафедр таких закладів вищої освіти як: Національна академія Служби Безпеки України, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національний університет водного господарства та природокористування.

У результаті навчання на цих кафедрах на 4 курсі студенти отримують перше військове звання й військово-облікову спеціальність.

Зокрема в кінці вересня на базі Острозької академії студенти ОПП «Національна безпека» склали іспити для вступу на військову кафедру Національної академії Служби безпеки України. Іспити приймали викладачі кафедри військово-тактичної підготовки цього ЗВО, які були командировані до НаУОА.

Завідувач кафедри національної безпеки та політології, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, доцент Микола Романов зазначає, що складання іспитів відбувалося згідно з усіма вимогами військового часу, зокрема один з іспитів студенти складали в бомбосховищі Острозької академії.

До слова, за останніх два роки 38 студентів спеціальності 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) НаУОА отримали офіцерське звання й військово-облікову спеціальність. Багато з них захищають державу в різних силових структурах.