В Острозькій академії відбудуться «Дні якості»

14.06.2022

У Національному університеті «Острозька академія» відбудуться «Дні якості НаУОА», де обговорюватимуться актуальні питання якості освіти, кращих практик і світових трендів, пошуку напрямів розвитку в забезпеченні якості освіти й академічної доброчесності.

Зустріч для студентів і викладачів будуть проходити на платформі Google meet.

У середу, 15 червня о 16:30 запрошуємо на круглий стіл «Кращі практики забезпечення якості освіти». Доєднуйтеся за покликанням meet.google.com/ohs-xdpf-ruf

У п'ятницю, 17 червня о 15:40 запрошуємо на семінар «Світовий досвід забезпечення академічної доброчесності». Лектори: Руслана Каламаж, докторка психологічних наук, професорка, проректорка з навчально-виховної роботи; Юлія Шулик, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту, помічниця ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти НаУОА; Богдан Михальчук, уповноважений з антикорупційної діяльності НаУОА. Доєднуйтеся за покликанням meet.google.com/jkv-heib-ftu