Стартувала реєстрація на короткотерміновий семінар «Етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця»

11.01.2022

Національний університет «Острозька академія» запрошує на короткотерміновий семінар «Етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця», який відбудеться 27-28 січня в онлайн-форматі.

Під час курсу Ви розглянете питання:

• особливостей писемної та усної професійної комунікації;
  • використання української мови у професійному спілкуванні;
  • новинок Українського правопису 2019 року.

Окрім того, отримаєте консультацію щодо особливостей складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків.

Лекторкою семінару є кандидатка педагогічних наук, старша викладачка катедри української мови та літератури Зоя Столяр.

Зареєструватися ви можете за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1ZRRNnFk45tKG6gTj2CsOOAcV1uXAcs1ZbBgh4dilV8I/edit

Форма для реєстрації актуальна до 27 січня 2021 року.

Вартість курсу - 500 грн.

Контакти:

• Помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук: 0961702500, julia.kharchuk@oa.edu.ua
  • Керівник профорієнтаційного корпусу Софія Лозюк: 0968994887, vstup@oa.edu.ua