Щиро вітаємо Ларису Івшину з Днем народження!

09.06.2022

Сьогодні щирий друг Національного університету «Острозька академія», почесний академік Острозького Академічного Братства, член Наглядової ради Острозької академії, головний редактор щоденної всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина святкує День народження.

За понад 20 років нашої дружби відбулася вже не одна зустріч студентів з Ларисою Івшиною, вдалося реалізувати низку проєктів, зокрема Острозький клуб вільного інтелектуального спілкування молоді, студенти були постійними учасниками Літньої школи журналістики «Дня», а деякі випускники стали журналістами газети. Також Острозька академія традиційно підтримує щорічний Міжнародний фотоконкурс видання.

Лариса Івшина залучила до відродження Острозької академії низку меценатів, зініціювала зустрічі з відомими громадськими та культурними діячами.

Кожний візит Лариси Олексіївни до нашого університету завжди сповнений шквалами запитань, свіжими думками і жвавою дискусією, дотичною до суспільно-політичних реалій. Як жартома говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник, це уже не просто дружба, а інтелектуальний роман газети «День» та університету, який, сподіваємося, буде продовжуватися.

Щиро бажаємо Вам, дорога пані Ларисо, творчого запалу, успішного втілення всіх Ваших задумів та ідей. Із нетерпінням чекаємо Вас в Острозькій академії. Україна переможе так, як світло перемагає темряву і завтра буде новий «День»!