Тиждень академічної доброчесності НаУОА-2022

08.10.2022

10-13 жовтня в Острозькій академії відбудеться тиждень академічної доброчесності.

Розклад зустрічей

• Лекція “Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти у парадигмі реалізації академічної доброчесності в Україні: світогляд, вимоги, поради”
    Коли: 10 жовтня, 15:40 (Єременко О.В., Шевчук Д.М.)
    Де: Zoom
    Код доступу: 373008
    Запланована ретрансляція Zoom-зустрічі на Youtube-каналі університету.
  • Лекція “Академічна доброчесність в НаУОА для першокурсників”
    Коли: 11 жовтня, 15:40 (Каламаж Р.В., Шулик Ю.В., Захарова К.Б.)
    Де: Google Meet
  • Семінар для студентів “Академічне письмо: підготовка та написання наукових текстів”
    Коли: 12 жовтня, 15:40 (Балацька О.Р.)
    Де: Офлайн
  • Семінар для студентів-магістрів факультету РГМ: Master's Thesis: Check-list for Academic Integrity
    Коли: 13 жовтня, 14:10 (Коцюк Л.М.)
    Де: Google Meet. Кодове слово: rgl
  • Науковий семінар для аспірантів, молодих учених про академічну доброчесність
    Коли: 13 жовтня, 15:40 (Шевчук Д.М.)
    Де: Google Meet. Кодове слово: academ