Острозька академія виграла грант на реалізацію міжнародного проекту

30 листопада 2017

У Пущі-Водиці (Київ) учора відбулася церемонія підписання грантових контрактів у рамках тренінгу для транскордонних команд, що реалізовують спільні проекти у Програмі транскордонного співробітництва Білорусь-Україна. У заході взяли участь ректор Національного унівіерситету «Острозька академія» Ігор Пасічник та керівник відділу міжнародного спіробітництва Едуард Балашов.

18 транскордонних команд були відібрані для отримання фінансування від Європейського Союзу з метою реалізації проектів щодо спільного вирішення проблем у сусідніх регіонах Білорусі та України.

Національний університет «Острозька академія» отримав грант на реалізацію проекту «Підвищення конкурентоспроможності випускників університетів на ринку праці України та Білорусі через мережу створення регіональних транскордонних консультаційних центрів професійної орієнтації та консультування». Цей проект Острозька академія реалізовуватиме спільно з Луцьким національним технічним університетом, Гомельським державним університетом ім. Ф. Скорини і Брестським державним університетом ім. О. Пушкіна. Термін його реалізації — 1 грудня 2017 р. — 31 січня 2019 р.

Під час тренінгу учасників вчать розуміти логіку і структуру проектів ЄС, розподіляти і контролювати бюджетні витрати, правильно здійснювати закупівлі послуг, товарів і робіт, забезпечувати ефективну комунікацію і наочність підтримки ЄС і EaPTC, а також застосовувати норми національного законодавства обох країн у процесі реалізації грантових проектів.

Загальна сума фінансування ЄС за цією Програмою становить 3,3 млн євро.