Від теорії до практики: першокурсники пізнавали ази телевізійної журналістики

28 березня 2017

Першокурсники спеціальності «Журналістика» побували на екскурсії у Рівненській обласній державній телерадіокомпанії або ж, відповідно до статутної назви — ПАТ «НСТУ» Рівненській регіональній дирекції. Запис ефіру на радіо, підготовка та монтування сюжетів, робота з суфлером — далеко не повний перелік побаченого студентами.

Такі візити є частиною ознайомчих професійно орієнтованих дисциплін та дозволяють молодим медійникам оцінити реалії роботи на телебаченні та радіо, поспілкуватися із досвідченими журналістами, оцінити місце майбутньої практики.

Ведуча програм Богдана Трофимюк розповіла студентам історію телекомпанії, де вже з 1939 року транслювалося українське радіо. Студенти мали змогу відчути себе ведучими новин та політичного ток-шоу. Побачили й уже історичні експонати. Зокрема, так звані, мікшери та камери радянського зразка.

«Надзвичайно вражена екскурсією. Планую своє майбутнє пов`язати саме з тележурналістикою, тому для мене — це ще один крок до „великої“ мети»,

поділилася враженнями студентка групи Ж-11 Софія Дерич.