Острозька академія співпрацюватиме із Державним східноєвропейським університетом у Перемишлі

26 травня 2017

Договір про наукову співпрацю сьогодні підписали ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник та ректор Державного східноєвропейського університету у Перемишлі Павло Трефлер.

Договір між університетами передбачає обмін викладачів, студентів та навчальних програм, а також обмін досвідом у навчально-виховному процесі.

За словами керівника відділу міжнародного співробітництва Едуарда Балашова, конкретні форми співробітництва будуть визначені на основі планів, які університети мають скласти найближчим часом.

«Крім обміну викладачів і студентів, ми також плануємо започаткувати дослідницькі проекти, реалізовувати спільні бакалаврські і магістерські програми. Це у майбутньому стане платформою для отримання випускниками дипломів двох університетів. Також організовуватимемо спільні семінари та наукові конференції»,

коментує Едуард Балашов.

На думку ректора Острозької академії Ігоря Пасічника, цей договір дасть новий імпульс для продуктивної співпраці університетів, тим паче, що в обох вишах більшість спеціальностей збігаються.