Студенти поділилися досвідом волонтерства у Німеччині

24 березня 2017

Під час засідання розмовного клубу «Wir sprechen Deutsch» студенти факультету романо-германських мов презентували обмінні закордонні програми.

Василь Митерко, Людмила Савінська, Юлія Романюк та Ірина Дорошенко ділилися власним досвідом участі в культурно-освітніх обмінів та презентували організації, які надають такі можливості.

Студенти долучилися до програми EVS (European Voluntary Service — Європейська волонтерська служба), яка дозволяє молоді волонтерити за кордоном. У межах проекту «Ein Herz die Umwelt» учасники 2 тижні провели у Німеччині, відвідали Європейський парламент, культурні пам«ятки, дізнавалися про специфіку соціальної роботи в країні.

Юлія Романюк розповіла присутнім про іншу обмінну програму для студентів «Copernicus e. V.». Програма забезпечує проживання у німецькій сім’ї, навчання в університеті Німеччини та щомісячну стипендію. Тому для участі у такому проекті необхідне знання німецької мови на достатньому для спілкування рівні.

«Оскільки проект ще не набув широкого розголосу в Україні, це збільшує шанси потрапити на нього з першого разу»,

поділилася досвідом Юлія.

«Досвід участі у зарубіжних проектах якнайкраще дозволяє підвищити рівень знання іноземної мови, зрозуміти, які перспективи відкриває навчання в університеті»,

зазначила Ірина Дорошенка.

Волонтерські обмінні програми стають дедалі популярнішими серед студентської молоді. Це хороша нагода краще вивчити іноземні мови, дізнатися про культуру та специфіку життя в країні, і, звісно, ж дізнатися про нові освітні можливості.