Студентка-правник — серед переможців Всеукраїнської олімпіади з міжнародного права

23 травня 2017

Валько Катерина, студентка Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського стала переможцем ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році з навчальної дисципліни «Міжнародне право».

Олімпіада відбувалася 19-20 травня у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» міста Києва. Майбутні юристи, які представляли 21 виш України, змагалися у двох етапах: спочатку студенти виконували тестові завдання з теорії міжнародного права, потім — ситуативні задачі.

За оцінками журі, Валько Катерина зайняла третє призове місце й отримала відповідний диплом.

«Для мене як майбутнього юриста дуже важливо брати участь у таких заходах. Під час підготовки я дізналася багато корисної інформації. Радує, що мені вдалося успішно використати її на олімпіаді, зокрема під час виконання задач. Після участі у цьому заході я вирішила, що в майбутньому хочу працювати саме в галузі міжнародного права»,

ділиться враженнями Катерина Валько.

За підготовку до олімпіади Катерина висловлює вдячність викладачу кафедри теорії та історії держави і права Марії Цип’ящук.

Щиро вітаємо Катерину з перемогою і бажаємо їй подальших творчих злетів!