Привітання з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2017

Сьогодні ми відзначаємо національне свято — День Соборності і Свободи України. Наша держава зараз переживає складні часи, тому від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Острозька академія із самого початку свого існування стояла біля витоків інтеграції української нації на засадах поваги, толерантності, високих християнських та моральних цінностей. Тому кожний з вас не тільки сьогодні, а й повсякчас повинен пам’ятати, що в Острозької академії особлива місія — згуртувати наш народ задля подальшого розвитку і процвітання Української держави. Ми переконані, що наше майбутнє залежить від наших вчинків та невтомної наполегливої праці.

У цей знаменний день щиро зичимо вам суспільної злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!

Хай злагода, порозуміння, Божа ласка та любов панують у нашій державі!