В Острозькій академії відкрито нову спеціальність "Громадське здоров'я"

20 травня 2017

Уперше в галузі знань «Охорона здоров’я» — нова спеціальність «Громадське здоров’я»!

Для студентів нової спеціальності є унікальні можливості працевлаштування:

• менеджмент охорони здоров’я;
  • медичне право та біоетика;
  • фінанси та економіка охорони здоров’я;
  • медична екологія та гігієна довкілля;
  • біобезпека;
  • реабілітація та паліативна допомога;
  • діяльність у сфері соціального захисту;
  • комунікація та PR у галузі охорони здоров’я.

Хто може навчатися?

Особи, які здобули повну загальну середню освіту (на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів), а також на основі молодшого спеціаліста, зокрема після закінчення медичного коледжу тощо, здобуття базової повної або вищої освіти та вступнику, який не менше одного року здобуває ступінь бакалавра.

Яка особливість програми?

Програма підготовки бакалавра за спеціальністю «Громадське здоров’я» передбачає підготовку нової генерації фахівців для органів державного управління, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання різних форм власності в т.ч. недержавних організацій у сфері громадського здоров’я, які сприяють удосконаленню та впровадженню державної політики і державного управління спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних із демографічною кризою, зростанням захворюваності, інвалідизації та смертності серед населення, значною суспільною стратифікацією у доступі до послуг з медичного обслуговування, низькою економічною ефективністю діяльності галузі охорони здоров’я, незадоволенням значної частини громадян станом медичної допомоги та захистом прав пацієнтів, необхідністю розвитку міжгалузевої та міжсекторальної співпраці з охорони громадського здоров’я в Україні за загальнонаціональним принципом «охорона здоров’я в усіх політиках держави». Спеціальність «Громадське здоров’я» має дві спеціалізації: Промоція здоров’я та Менеджмент здоров’я.

Якими знаннями та компетенціями володітиму?

концептуальні знання про громадське здоров’я як систему, що включає надання як індивідуальних, так і суспільних послуг населенню на національному, регіональному та місцевому рівнях, а також заходи, котрі впливають на організацію діяльності інших галузей (міністерств, держкомітетів, держслужб, агенцій та ін.);

розуміння соціальних, екологічних та економічних детермінантів здоров’я згідно принципу «охорона здоров’я в усіх політиках держави»;

засвоєння знань щодо стану здоров’я окремих індивідів, колективів, соціальних груп і суспільства в цілому в зв’язку з умовами та способом життя;

про профілактику основних захворювань, оцінки та організацію заходів з покращення громадського здоров’я.

За детальною інформацією звертатися:

тел. 0975537410

Сайт: vstup.oa.edu.ua

Обирай навчання на новій програмі «Громадське здоров’я»!